– okna která potěší

Pouze mimořádně kvalitní okno uspěje před povětrnostními vlivy, zabrání úniku tepla a vhodně doplní exteriér i interiér Vašeho domu. V naší nabídce proto najdete plastová, dřevěná i hliníková okna a dveře VEKRA s vynikajícím poměrem kvality, užitných vlastností a ceny.
Všechna okna jsou osazována celoobvodovým kováním a pravoúhlá otevíravě sklopná křídla plastových a dřevěných oken jsou standardně opatřována řízenou mikroventilací. Zásadní vliv na užitné vlastnosti oken bude mít zákazníkem zvolené zasklení.

Plastová okna VEKRA jsou vyráběna z kvalitních německých profilů VEKA v několika modelových řadách, které nabízejí komplexní řešení pro panelové a bytové domy, rekonstrukce i novostavby rodinných domů i nízkoenergetické stavby.
Podrobnosti o jednotlivých řadách najdete v těchto prospektech
Vekra Classic, Vekra Efect, Vekra Technic, Vekra Premium.

Dřevěná eurookna VEKRA jsou zhotovena z třivrstvých nebo čtyřvrstvých lepených hranolů z přírodních dřevin smrk, meranti, borovice nebo dub.
Další informace najdete v prospektu Vekra - eurookna. (1611kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

Hliníková okna VEKRA jsou vyráběna z belgických profilů Reynaers Concept System.
Další informace najdete v prospektu Vekra - hliník. (2237kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”).

Kompletní popis a sortiment výrobků najdete na www.vekra.cz , ale ať už od VEKRY zvolíte dřevo, plast nebo hliník, tak určitě nešlápnete vedle.

CENY

Do 29.5.2014 nabízíme na plastová okna i dřevěná eurookna VEKRA  slevu až 42% z ceníkových cen výrobce.

Výrobci oken nevydávají standardní ceníky, protože všechna okna jsou vyráběna na zakázku dle individuálních požadavků zákazníka na rozměr, členění, typ zasklení, způsob otevírání, barvu, atd., atd.
Konkrétní nabídku (i pro pouhé jedno okno) zpracujeme na základě Vašich požadavků, které definujte dle tohoto formuláře  a pošlete nám e-mailem. Pokud Vám české úřady vytvořily alergii na formuláře ;-) tak nám poptávku popište do mailu nebo jednoduše zavolejte.

Doporučujeme srovnávat konkrétní nabídky pro Váš dům nebo byt a ne slevy prezentované jednotlivými výrobci.
 

SLUŽBY

Součástí nabídky je i montáž přímo od výrobce, která v případě stavby určené k bydlení umožní na tuto službu i materiál (okna) uplatnit 15%* místo 21% sazby DPH.
Okna s montáží od výrobce tak u novostaveb většinou pořídíte levněji než okna namontovaná
svépomocí!

Rozsah prací je předmětem individuální nabídky a může obsahovat i kompletní výměnu oken včetně demontáže původních oken, jejich odvozu a likvidace, montáže nových oken a začištění vnitřního ostění.


Na okna VEKRA je výrobcem poskytována záruka 5 let (při montáži výrobcem).

*Pouze na stavbách určených k SOCIÁLNÍMU bydlení dle zákona o DPH.

Zpět na hlavní stránku