asv.gif (6582 bytes) komíny které táhnou
Tradičním materiálem pro stavbu komínů byla stovky let kvalitní pálená cihla. Pokrok nelze zastavit, a proto se dnes nejčastěji používají třísložkové komínové systémy. Proč ale nahrazovat osvědčený přírodní materiál zase betonem? Rozumnou odpověď neznáme, a proto jsme pro Vás na trhu našli zajímavé řešení – komínový systém ASV .
Obvodový plášť komínu je tvořen keramickými tvarovkami zděnými formou klasického zdění. Tvarovky se v každé vrstvě skládají do páru a v jednotlivých vrstvách jsou vzájemně pootočeny o 90 stupňů. Tím je zajištěna klasická vazba a vytvořeno stabilní komínové těleso.
Vnitřní šamotové vložky společně s šamotovou hmotou vytvoří celistvé komínové těleso, odolávající teplotním i vlhkostním změnám. Tepelná izolace mezi šamotovým tělesem a nosným obvodovým pláštěm komínu tepelně odděluje šamotové těleso od vnějších vlivů a zajišťuje i jeho dilataci při objemových změnách.

Kompletní popis výrobku najdete na www.ASV-kominy.cz nebo si můžet stáhnout základní popis (231kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

Netradičním využitím komínového systému je použití pro ventilační průduch. Jedná se o "druhý komín", který není vyvložkován a může sloužit k uložení rozvodů nebo odvětrání digestoře. Tento "komín jistoty" lze v budoucnu upravit na plnohodnotné komínové těleso. Ventilační průduch je nabízen za cca 1/3 ceny kompletního komínového systému. Příklad využití pro rozvody a ventilaci (176kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

CENY

Komínový systém ASV je při srovnatelné kvalitě a funkčnosti již v ceníkových cenách výrobce  o cca 1/4 levnější než komínový systém Schiedel.

Konkrétní nabídku včetně dopravy zpracujeme na základě Vaší poptávky.

Ceník výrobce platný od 1.5.2008 (809kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

SLUŽBY

Našim zákazníkům nabízíme nabízíme výrobcem dotovanou cenu dopravy a také možnost spojení závozu s dalšími zákazníky (sdílení nákladů na dopravu). 

Na kompletní komínový systém je výrobcem poskytována záruka 30 let.

* Platí pro dodávku kompletního komínového systému ASV.