– kompletní porobetonový systém

YTONG

Pro progresivní stavebníky preferující porobeton nabízíme kompletní sortiment st
avebního materiálu přesného zdění YTONG od společnosti XELLA.
V nabídce najdete jak tvárnice pro obvodové i vnitřní zdivo a příčky, tak i kompletní řadu doplňků jako např. překlady, věncovky nebo malty. Stropní konstrukce jsou nabízeny ve variantách stropních nosníků se stropními vložkami nebo porobetonových stropních dílců (panelů).

Z osobní zkušenosti ale víme, že u materiálu přesného zdění velmi záleží na kvalitě zdění, zednické cti a fortelu. Ty ve spoustě stavebních firmiček, firem i společností naprosto chybí (a nejedná se jen o firmy postavené na balkánském know how). Většina svépomocných stavebníků předvede lepší výsledek než spěchající profesionálové.

Kompletní sortiment výrobků najdete na www.ytong.cz nebo si můžete stáhnout katalog produktů (7390kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

CENY

Do odvolání ze strany výrobce nabízíme pro traťové dodávky vybraných výrobků YTONG slevu až 36%* ze základních ceníkových cen výrobce.

Konkrétní nabídku zpracujeme na základě Vaší poptávky. Případně zajistíme i menší množství požadovaného materiálu.


Ceník výrobce platný od 1.4.2014 (5568kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

SLUŽBY
Techničtí zástupci společnosti YTONG Vám dle projektové dokumentace připraví výpočet potřebného materiálu pro Vaší stavbu.
Další poskytovanou službou je asistence techniků společnosti YTONG při založení první řady zdiva (vřele doporučujeme po osobních zkušenostech se stavebními firmami, které všechno umí).

Doprava uceleného kamionu je poskytována zdarma.** Za paušální poplatek 2.000,-Kč za kamion lze objednat dopravu s hydraulickou rukou, která vyřeší problémy s koordinací příjezdu kamionu a jeřábu.

* Platí pro dodávku uceleného kamionu materiálu od výrobce přímo k zákazníkovi. Uvedené slevy nelze uplatnit na nestandardní produkty označené v ceníku YTONG.
**Příjezd na staveniště musí být zajištěn po zpevněné cestě dimenzované na průjezd a otočení kamionu.

Zpět na hlavní stránku