– střecha dělá dům
Tradičním materiálem pro výrobu střešní krytiny je v českých zemích přírodní hlína. Zkušenosti našich otců a dědů při výrobě využívá i společnost TONDACH. Střešní tašky TONDACH jsou odolné vůči UV záření, kyselým dešťům, mají velmi vysokou mechanickou pevnost a odolávají mrazu i vysokým teplotám.
Široký sortiment tvarů i barev umožňuje optimální řešení pro všechny architektonické styly, v nížinách i na horách, na vesnici nebo ve městě. Životnost ověřená generacemi našich předků je přibližně 80-100 roků.

Kompletní sortiment základních tašek i všech potřebných doplňků střešního systému Tondach v různých tvarech i barvách najdete na www.tondach.cz .

CENY

Do 29.5.2014 nabízíme pro objednávky kompletního systému TONDACH minimální slevu 14%* na základní tašky i na doplňky (z ceníkových cen výrobce).

Momentálně u výrobce probíhá několik akcí a zároveň pokračuje výprodej spolupracujících skladů. Do vyprodání skladových zásob může sleva na vybrané základní tašky TONDACH dosáhnout až 40%*. Na základě Vaší poptávky ověříme nevýhodnější podmínky dodávky a připravíme Vám konkrétní nabídku. 

Ceník výrobce platný od 1.3.2014 (obsahující všeobecné prodejní a dodací podmínky výrobce) (4938kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

SLUŽBY

Techničtí zástupci společnosti Tondach Vám dle předané projektové dokumentace zdarma připraví výpočet potřebného materiálu pro Vaší stavbu.

Nabízíme několik variant dopravy materiálu. Základem nabídky je doprava, při které složení materiálů zajišťuje zákazník. Varianta dopravy s hydraulickou rukou vyřeší problémy s koordinací příjezdu kamionu a jeřábu.

*Platí pro dodávku kompletního systému TONDACH pro celou střechu.

Zpět na hlavní stránku