!!! HELUZ - sleva až 48% !!!
!!! YTONG - sleva až 36% !!!Máte šikovné ruce, a proto nesplňujete úřednické podmínky dotací?
 
Tak zkuste nás! 
Naše slevy dají Vašim úsporám zelenou!
... a to bez nesmyslných pravidel a omezení  ;-)


Nejedná se o kouzla s daněmi a dotacemi jako v řadě známých kauz. Na to nemáme potřebné kontakty mezi politiky a úředníky, ale hlavně ani žaludek. My se jen snažíme nabízet NEJLEVNĚJŠÍ STAVEBNINY !
Soustředíme se na traťové (kamionové) dodávky stavebního materiálu, a proto nepotřebujeme mezisklady materiálu ani pracovníky a stroje na manipulaci s ním. Tím minimalizujeme naše náklady a podstatnou část marže můžeme dát našim zákazníkům. V naší nabídce najdete především výrobky společností Bramac, Heluz (SUPERTHERM), Isover / Orsil, Prima Fenestra, Tondach, Eurookna Moravec, Vekra a Ytong, ale zajistíme i polystyren JACKON, komínový systém ASV, ztracené bednění EKOBET a další stavební materiál.

Nebojte se, že nesplníte limity výrobců pro traťové dodávky. Na běžný nepodsklepený domek s obytným podkrovím budete potřebovat 3-4 kamiony zdiva, kamion řeziva na krov a kamion se střešní krytinou. Také u izolací a dalších materiálů většina domů splní požadavky výrobců pro přímý závoz. V opačném případně zajistíme i menší množství požadovaného materiálu přes spolupracující sklady. Dřevěná, plastová i střešní okna Vám dodáme v jakémkoliv množství.

V našem názvu se sice vyskytuje web, ale nakoupit od nás můžete i pokud neumíte počítač ani zapnout. Stačí zavolat, poslat mail nebo SMS a vědět co chcete koupit. Nebudujeme sofistikované internetové stavebniny, kde se ztratíte v nabídce tisíců položek. Jsme jen netradiční stavebniny, které využívají potenciál nových technologií k minimalizaci nákladů a snížení cen.

U většiny výrobků Vám na dodávku uceleného kamionu nabízíme MINIMÁLNĚ 18% slevu z ceníkových cen výrobce. Obchodní podmínky pro jednotlivé výrobky najdete v popisech výrobců, speciální prodejní akce výrobků i služeb najdete v části akční nabídka. Konkrétní nabídku zpracujeme na základě Vaší poptávky.

Na cenu po slevě musíme u většiny výrobků uplatnit 21% DPH (dnes základní sazba, dříve ji naši zákonodárci nazývali zvýšenou sazbou na luxusní zboží). Výsledná cena je ale nižší než je ceníková cena výrobce bez DPH! (viz kalkulace) Pokud zboží od nás nakoupí Váš dodavatel stavebních prací, může Vám jej zatím dodat s 15% DPH (na stavbách určených k SOCIÁLNÍMU bydlení dle zákona o DPH).

 Zaujala Vás naše nabídka? Máte nějaké otázky nebo pochybnosti?
Jsme tu pro Vás, tak neváhejte a zavolejte (251 612 113, 602 930 070), pošlete e-mail (info@webstavebniny.cz) nebo sms (602 930 070).

Chceme Vám pomoci ušetřit desetitisíce.

Těšíme se na Vás                        www.webSTAVEBNINY.cz

Zpět na hlavní stránku