EUROOKNA
MORAVEC

– dřevěná eurookna a dveře z vrchoviny
Pouze mimořádně kvalitní okno uspěje před povětrnostními vlivy, zabrání úniku tepla a vhodně doplní exteriér i interiér Vašeho domu. Mnoho stavebníků se při budování nového domova vrací zpět k přírodním a tradičním materiálům.
V naší nabídce proto najdete dřevěná eurookna a vchodové dveře od společnosti Eurookna Moravec . Tato rodinná firma s dlouholetou truhlářskou tradicí nabízí kvalitu za rozumnou cenu ve variantách Euro 68 nebo Euro 92 .

Nejčastěji používaným materiálem je smrk nebo dub . Každý hranol je lepen ze tří lamel, což zaručuje vysokou pevnost a stálost těchto hranolů, a zároveň se tak zabrání vzniku případných tepelných mostů. Pro povrchovou úpravu jsou používány výrobky německé firmy Remmers, která nabízí i prostředky a postupy pro zachování původního vzhledu a dlouhé životnosti. Celoobvodové kování ROTO NT zaručuje pohodlné ovládání a dlouholetou životnost. Skvělé izolační vlastnosti zase ušetří energii i Vaši peněženku

Podrobnější popis výrobků najdete v tomto souboru.

CENY
Výrobci oken nevydávají standardní ceníky, protože všechna okna jsou vyráběna na zakázku dle individuálních požadavků zákazníka na rozměr, členění, typ zasklení, způsob otevírání, barvu, atd., atd.
Podstatně se ale liší přístup jednotlivých výrobců k cenové politice. Eurookna Moravec si narozdíl od některých výrobců eurooken nevytváří prostor k poskytování slev umělým zvyšováním ceníkových cen. Proto doporučujeme srovnávat konkrétní nabídky pro Váš dům nebo byt a ne pouze slevy prezentované jednotlivými výrobci.

Konkrétní nabídku zpracujeme na základě Vašich požadavků, které vyplňte do tohoto formuláře a pošlete nám e-mailem nebo klasickou poštou.

SLUŽBY
Pro naše zákazníky je součástí dodávky i prostředek pro pravidelné ošetřování oken.

Další nabídkou pro naše zákazníky je možnost montáže mikroventilace zdarma pro otvíravě sklopná křídla oken. (Zvažte ale, zda si pořizujete nová kvalitní okna proto, abyste otočením kliky degradovali Vaši investici na staré netěsnící okno.)

Součástí nabídky je i montáž přímo od výrobce, která v případě stavby určené k bydlení umožní na tuto službu i materiál (okna) uplatnit 15%* místo 21% sazby DPH. Okno i s montáží od výrobce, tak u novostaveb většinou pořídíte levněji než okna namontovaná svépomocí!

Rozsah prací je předmětem individuální nabídky.

Na své výrobky poskytuje společnost Eurookna Moravec záruku 5 let.

 *Pouze na stavbách určených k SOCIÁLNÍMU bydlení dle zákona o DPH.

Zpět na hlavní stránku