Kdo jsme ???

 

www.webSTAVEBNINY.cz  vznikly jako pozůstatek potřeby koordinace stavby vlastních domů.
Měli jsme zkušenosti z obchodu v oblasti informačních technologií, účetnictví a gastronomie. Katastrofální situace v našem stavebnictví nás donutila nerozhodovat se pouze na základě doporučení stavebních firem a proniknout i do této problematiky.
Investovaný čas se nám vrátil v možnosti zamezit nevhodným stavebním postupům a předejít tak následným problémům při užívání stavby. Dalším přínosem byla úspora nákladů za nákup původně předraženého materiálu.

Získané zkušenosti a kontakty nám bylo líto nechat ležet ladem, a tak jsme alespoň poskytovali rady a kontakty kamarádům, poté jejich známým a následně známým jejich známých. A tak nám mizerná úroveň služeb v našem stavebnictví otevřela prostor pro podnikání.
Proto pomáháme dalším trosečníkům ve světě stavebnictví, kteří nechtějí nebo nemohou věnovat tolik času stavbě svého domu (nebo jen garáže). Snažíme se pozvednout kulturu obchodu v této oblasti, najít na trhu zajímavé nabídky výrobků i služeb a poskytnout zákazníkům obchodní podporu.
Nabízíme zboží od výrobců, kteří k němu přidávají i zajímavé a spolehlivé služby. Většina nabízených výrobků byla použita i při stavbě našich vlastních domů, nebo by byla použita, pokud bychom o nich věděli dříve. V naší nabídce proto najdete především výrobky společností Bramac, Heluz SUPERTHERM , Isover/Orsil, Prima Fenestra, Tondach, Eurookna Moravec, Vekra a Ytong, ale zajistíme i polystyren JACKON, komínový systém ASV, ztracené bednění EKOBET a další stavební materiál.

Soustředíme se na traťové (kamionové) dodávky stavebního materiálu a přestože působíme na území celé ČR , nepotřebujeme mezisklady materiálu ani pracovníky a stroje na manipulaci s ním.
Tím minimalizujeme naše náklady a podstatnou část marže můžeme dát našim zákazníkům.

Nebojte se, že nesplníte limity výrobců pro traťové dodávky. Na kamion se vejde 60-90m2 obvodového zdiva, což je tak na slušnou garáž. Na běžný nepodsklepený domek s obytným podkrovím budete potřebovat 3-4 kamiony zdiva, kamion řeziva na krov a kamion se střešní krytinou. Také u izolací a dalších materiálů většina domů splní požadavky výrobců pro přímý závoz. V opačném případě zajistíme i menší množství požadovaného materiálu přes spolupracující sklady. Dřevěná, plastová i střešní okna Vám dodáme v jakémkoliv množství.

V našem názvu se sice vyskytuje web, ale nakoupit od nás můžete i pokud neumíte počítač ani zapnout. Stačí zavolat, poslat fax, mail nebo SMS a vědět co chcete koupit. Nebudujeme sofistikované internetové stavebniny, kde se ztratíte v nabídce tisíců položek s neaktuálními cenami. Jsme jen netradiční stavebniny, které využívají potenciál nových technologií k minimalizaci nákladů a snížení cen.

Věříme, že nás většina našich zákazníků vnímá jako dodavatele, který drží slovo.
Pokud jste byli spokojeni povězte to známým, pokud ne řekněte to nám.

www.webSTAVEBNINY.cz