isover.gif (3060 bytes)

orsil.gif (4355 bytes)
-tepelné, zvukové a protipožární izolace z minerálních vláken

Orsil / Isover

Společnost Isover vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment materiálů z minerálních vláken, a proto dokáže nabídnout optimální řešení pro izolace podlah, příček, stěn, fasád, podhledů, plochých i šikmých střech, ale také kompletní sortiment pro technické a průmyslové izolace. Sortiment zahrnuje také extrudovaný polystyren a minerální stropní podhledy. O kvalitě výrobků vypovídá mimo jiné i to, že každá druhá střecha v Evropě je izolována materiály Isover.
Nadnárodní korporace Isover nedávno přestala používat název původního českého výrobce Orsil. Vzhledem k naší úctě k tradicím a českým výrobcům budete nacházet označení Orsil alespoň na našich stránkách
. :-)

Kompletní sortiment výrobků z čedičové vlny i skelné vaty Orsil - Isover najdete na www.isover.cz

CENY

Do 29.5.2014 nabízíme pro traťové dodávky izolačních materiálů Isover / Orsil slevu až 50% * z ceníkových cen výrobce. 
Konkrétní nabídku zpracujeme na základě Vaší poptávky. Případně zajistíme i menší množství požadovaného materiálu ze skladů po celé republice nebo materiál od dalších výrobců jako např. KNAUF Insulation nebo Rockwool.

Ceník výrobce platný od 15.3.2014 (obsahující všeobecné obchodní podmínky) (1631kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

SLUŽBY
Obchodní a techničtí zástupci výrobce jsou připraveni pomoci při řešení složitějších problémů, s kterými si neporadí Váš projektant.

Doprava dodávek obsahujících více než 20m3* materiálu Isover / Orsil je poskytována zdarma**.

*Platí pro dodávku minimálně 20m3 materiálu (v expedičním balení) od výrobce přímo k zákazníkovi.
**Příjezd na staveniště musí být zajištěn po zpevněné cestě dimenzované na průjezd a otočení kamionu.

Zpět na hlavní stránku