– kompletní cihelný systém

HELUZ  Supertherm - Jistrop

Stavebníkům preferujícím stavební materiál navazující na tradici
klasické pálené cihly nabízíme kompletní sortiment stavebního materiálu HELUZ .

V nabídce společnosti HELUZ najdete jak tvárnice HELUZ THERMO STI pro stavbu pasivních a nízkoenergticých domů (dříve SUPERTHERM STI), tak tvárnice HELUZ STI pro stavbu energeticky úsporných domů  (dříve SUPERTHERM STI) nebo tvárnice HELUZ PLUS pro obvodové i vnitřní zdivo a příčky obvyklých novostaveb (dříve  SUPERTHERM P+D). Většina tvárnic je nabízena jak ve variantě klasických tvárnic zděných na vápenocementovou nebo tepelně izolační maltu, tak i broušených tvárnic spojovaných tenkovrstvou maltou (lepidlem) nebo pěnou. Stropní konstrukce jsou nabízeny ve variantě stropních nosníků HELUZ (dříve JISTROP ) se stropními vložkami MIAKO nebo keramických stropních panelů HELUZ. Součástí nabídky jsou i  nosné, ploché a roletové překlady HELUZ, komínový systém HELUZ , doplňkové tvárnice, věncovky, zvukově izolační cihly nebo tepelně izolační malty a omítky.

Kompletní sortiment výrobků najdete na www.heluz.cz .

CENY

Na vybrané prvky cihelného systému HELUZ SUPERTHERM - JISTROP nabízíme pro traťové dodávky slevu až 48%* z ceníkových cen výrobce.

Pro přiznání slevy je rozhodující vystavení expedičního příkazu výrobcem a ne datum objednávky nebo datum úhrady. Rozsah nabídky je omezen výrobní kapacitou Heluzu a platí do odvolání ze strany výrobce. Poptávka stavebníků během akčních nabídek často přesahuje výrobní kapacitu, a proto zbytečně neváhejte. I když pošlete objednávku ještě dnes, nelze garantovat dodávku za uvedených podmínek.

Konkrétní nabídku zpracujeme na základě Vaší poptávky. Případně zajistíme i menší množství požadovaného materiálu.

Pokud by dodávka materiálu od dalších výrobců byla výhodnější nebo by Vám jejich cihly připadaly červenější :-) , tak zkusíme zajistit i tento materiál (např. Porotherm - Wienerberger, Ecoton,  Thermopor, ...  ).

Ceník výrobce platný od 15.4.2014 (obsahující obchodní, dodací a prodejní podmínky) (485kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

SLUŽBY
Technicko obchodní poradci společnosti HELUZ Vám nabízí:
- kvalifikovanou pomoc při volbě správného cihelného systému pro Vaši stavbu
- odborné poradenství přímo na stavbě
- výpočet materiálové potřeby, specifikace a kladečské plány
- školení pro projektanty, stavební firmy a školy

Společnost HELUZ je schopna zajistit několik variant dopravy materiálu**. Základem nabídky je doprava, při které složení materiálů zajišťuje zákazník (odběratel). Varianta dopravy s hydraulickou rukou vyřeší problémy s koordinací příjezdu kamionu a jeřábu. Další variantou je doprava s návazností na technologický postup, kdy je přesně garantována hodina příjezdu.
Výrobce nabízí poměrně složitý systém dotací dopravy ucelených kamionů (podrobný popis najdete v ceníku). V nabídce je například doprava uceleného kamionu tvárnic po celé ČR zdarma. Při zpracování nabídek se vždy snažíme najít nejvýhodnější variantu dodávky pro zákazníka.

*Platí pro dodávku uceleného kamionu materiálu od výrobce přímo k zákazníkovi.
**Příjezd na staveniště musí být zajištěn po zpevněné cestě dimenzované na průjezd a otočení kamionu.

Zpět na hlavní stránku