– kompletní střešní systém
Tvarově přesné střešní tašky Bramac spolu s originálním systémem doplňků zajišťují nejvyšší ochranu proti vnikání srážkové vody i u střech s nižším sklonem, nejvyšší nosnost při zatížení sněhem a také nejvyšší odolnost při bouřce, větru a krupobití.

Kompletní sortiment základních tašek i všech potřebných doplňků střešního systému Bramac v různých tvarech i barvách najdete na www.bramac.cz .

CENY

Do 29.5.2014 nabízíme pro objednávky kompletního systému BRAMAC minimální slevu 14%* na základní tašky i na doplňky (z ceníkových cen výrobce).

Momentálně probíhá výprodej spolupracujících skladů a do vyprodání skladových zásob může sleva na vybrané základní tašky BRAMAC dosáhnout až 40%*. Na základě Vaší poptávky ověříme nevýhodnější podmínky dodávky a připravíme Vám konkrétní nabídku.

Ceník výrobce platný od 1.3.2014  (8014kB – doporučujeme kliknout na odkaz pravým tlačítkem myši a uložit na Váš počítač přes volbu “uložit cíl jako”)

SLUŽBY

Techničtí zástupci společnosti Bramac Vám dle předané projektové dokumentace zdarma připraví výpočet potřebného materiálu pro Vaší stavbu.

Nabízíme několik variant dopravy materiálu. Základem nabídky je doprava, při které složení materiálů zajišťuje zákazník. Varianta dopravy s hydraulickou rukou vyřeší problémy s koordinací příjezdu kamionu a jeřábu.

*Platí pro dodávku kompletního systému Bramac pro celou střechu.

Zpět na hlavní stránku